Батарея IBM Battery Back Up Unit for DS4200 and DS4700. 41Y0679
30 834 р.
| Product Model: | SCB-41Y0679 |
| Original Manufacturer: | IBM |
| Manufacturer: | Mst |
| Technology: | Lithium Ion (LiIon) |
| Voltage: | 3.7V |
| Minimum Capacity: | 14.4Ah |
| Diameter or Width: | 19mm |
| Height: | 37mm |
| Length: | 198mm |
| Weight: | 272g |
| Primary Uses: | Server units |
| Price Code: | C |