Блок питания HP X351 300W, JG527A
59 285 р.
| Product Name | HPE X351 300W AC Power Supply |
| Manufacturer Part Number | JG527A#ABA |
| Product Type | Power Module |
| Power Description | |
| Input Voltage | 110 V AC 220 V AC |
| Output Power | 300 W |
| Miscellaneous | |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | WEEE |
| Other Information | |
| Compatibility | HP Routers:MSR3044 MSR3064 MSR4060 MSR4080 |
| Output Voltage | 12 V DC |