Жесткий диск HP 450Gb 10K 3.5" FC, AP731A, AP731B
20 988 р.
| Category | Storageworks HDD |
| Sub-Category | 10K |
| Generation | FCAL EVA |
| Part Number | 518734-001 |
| Products ID | 457268 |
| Type | Hard Drive Hot-Swap |
| Form Factor | 3.5 inch x 1 inch Plug-in Module |
| Capacity | 450GB |
| Interface Type | FC-AL |
| Data Transfer Rate | 2GB/s |
| Rotational Speed | 10000RPM |
| Pins | 40 |
| Manufacturer | HP/Compaq |
| Pre-Failure Warranty | Yes |