Технические характеристикиТехнические характеристики
| Brand | Toshiba |
| Model | HDD2F23 |
| UPC | 715663215356 |
| Key Features | |
| Enclosure | Internal |
| Capacity | 320GB |
| Buffer Size | 16MB |
| Hard Drive Type | HDD |
| Spindle Speed | 7200RPM |
| Interface | Serial ATA |
| Designation | Laptop Computer |
| Technical Features | |
| Platform | PC |
| External Data Transfer Rate | 300Mbps |
| Form Factor | 2.5" |
| Seek Time | 12 ms |
| Dimensions | |
| Height | 0.37 in. |
| Width | 2.75 in. |
| Depth | 3.94 in. |
| Weight | 0.22 lbs |