Жесткий диск IBM 300Gb 10K 6G 2.5"
Технические характеристики
Технические характеристики
| PRODUCT DESCRIPTION | IBM - HARD DRIVE - 300 GB - SAS 6GB/S |
| TYPE | HARD DRIVE - HOT - SWAP |
| CAPACITY | 300 GB |
| FORM FACTOR | 2.5 |
| INTERFACE | SAS 6GB/S |
| DATA TRANSFER RATE | 600 MBPS |
| SPINDLE SPEED | 10000 RPM |
| FEATURES | PROTECTION INFORMATION (PI), S.M.A.R.T. |
| DIMENSIONS (WXDXH) | 4 IN X 5.8 IN X 1 IN |
| WEIGHT | 1.52 LBS |
| DESIGNED FOR | BLADECENTER HS23 7875 (2.5), SYSTEM X3100 M5 (2.5), X3300 M4 (2.5), X3500 M4 (2.5), X3530 M4 (2.5), X3550 M4 (2.5), X3650 M4 (2.5), X3650 M4 HD (2.5) |