Интерфейсный модуль HP 10GbE 2-port X2 / 2-port CX4, J8694A
76 721 р.
| General Information | |
| Product Name | ProCurve Switch YL 10-GbE 2-Port CX4 + 2-Port X2 Module |
| Manufacturer Part Number | J8694A |
| Product Line | ProCurve |
| Product Type | Expansion Module |
| Technical Information | |
| Application / Usage | Data Networking Optical Network |
| Interfaces/Ports | |
| Interfaces / Ports Details | 2 x Port 10GBase-CX4 2 x 10GBase-CX4 Network |
| I/O Expansions | |
| Number of Total Expansion Slots | 2 |
| Expansion Slot Type | X2 |
| Media & Performance | |
| Network Technology | 10GBase-CX4 |
| Physical Characteristics | |
| Height | 14.3" |
| Depth | 7.5" |
| Warranty | |
| Limited Warranty | Lifetime |
| Miscellaneous | |
| Package Contents | ProCurve Switch yl 10-GbE 2P CX4 + 2P X2 Module One 0.5m CX4 cable |
| Compatibility | ProCurve Switch 3500yl series ProCurve Switch 6200yl-24G-mGBIC HP Series Switches: E3500 E6200 |
| Environmentally Friendly | Yes |