IP-телефон Huawei eSpace 7950 EP1Z02IPHO, 50081737
32 432 р.
| Display | 5-inch color screen, 800 x 480 pixels, 16 million colors |
| Network Ports | N/A |
| Headset Port | RJ-9/USB |
| Embedded Bluetooth | Supported |
| Six-party Local Conference | Supported |
| Power Consumption | About 6.49W |
| Dimensions | 217 mm x 208 mm x 124 mm |
| Weight | About 0.9 kg |