Коммутатор ASR-920-12CZ-A
111 595 р.
| Product Name | Cisco ASR920 Series - 12GE and 2-10GE - AC model |
| Product Series | ASR 920 |
| Product Model | ASR-920-12CZ-A |
| Product Type | Router |
| Total Number of Ports | 8 |
| Powerline | No |
| Management Port | Yes |
| Number of Total Expansion Slots | 14 |
| Network Technology | 10/100/1000Base-T 1000Base-X 10GBase-X |
| Ethernet Technology | 10 Gigabit Ethernet |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Redundant Power Supply Supported | Yes |
| Compatible Rack Unit | 1U |
| Form Factor | Rack-mountable Desktop |
| Height | 1.7" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 9.1" |
| Product Family | ASR 920 |
| Token Ring Port | No |
| USB | Yes |
| Number of Network (RJ-45) Ports | 8 |
| Serial V.35 Interface | No |
| Expansion Slot Type | SFP SFP+ |
| Memory Technology | DRAM |
| Security Features | ACL L2VPN L3VPN |
| Flash Memory | 2 GB |
| Input Voltage | 120 V AC 230 V AC |
| Standard Memory | 4 GB |