Коммутатор ASR-920-24SZ-M
167 392 р.
| Total Number of Ports | 28 |
| Network Technology | 1000Base-X10GBase-X |
| Ethernet Technology | 10 Gigabit Ethernet |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Power Source | Power Supply |
| Redundant Power Supply Supported | Yes |
| Form Factor | Rack-mountable |
| Height | 1.7" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 9.4" |