Модуль расширения Huawei eSpace 7903X EP1Z01ETIM
26 504 р.
| Ip phone support | eSpace 7950 |
| Screen | 5-inch, 800 x 480 pixel, color LCD screen |
| Language display | Arabic, Chinese (simplified and traditional), English, French, Portuguese, and Spanish |
| Buttons | 20 programmable buttons and 2 page buttons |
| Maximum number of pages | 2 pages |
| Maximum number of programmable buttons | 40 |
| Number of expansion modules that Can be used | Powered by eSpace 7950: only 1 expansion module Powered by external power supply: up to 3 expansion modules |
| Power consumption | 3 W |
| Dimensions | 209 mm x 130 mm x 67.5 mm |
| Weight | 0.41 kg |
| Installation mode | Desktop installation |