Оператиная память IBM 32 GB (Quad-Rank x4) 1.5 V PC3L-14900 CL13 ECC DDR3 1866, 46W0760
24 411 р.
| MEMORY SIZE | 32GB |
| MEMORY TECHNOLOGY | DDR3 SDRAM |
| NUMBER OF MODULES | 1 X 32GB |
| MEMORY SPEED | 1866 MHZ |
| MEMORY STANDARD | DDR3-1866/PC3-14900 |
| SIGNAL PROCESSING | REGISTERED |
| ERROR CHECKING | ECC |
| CAS LATENCY | CL13 |
| PIN COUNT | LRDIMM 240-PIN |
| VOLTAGE | 1.5V |
| FORM FACTOR | DIMM |