Оперативная память Dell 32GB DDR4 Rdimm DRX4 2400Mhz, SNPCPC7GC/32G
26 106 р.
| General Information | |
| Product Name | 32GB DDR4 Rdimm DRX4 2400MHZ A8711888 |
| Manufacturer Part Number | SNPCPC7GC/32G |
| Product Type | RAM Module |
| Technical Information | |
| Memory Size | 32 GB |
| Memory Technology | DDR4 SDRAM |
| Memory Voltage | 1.20 V |
| Memory Speed | 2400 MHz |
| Memory Standard | DDR4-2400/PC4-19200 |
| Error Checking | ECC |
| Signal Processing | Registered |
| Device Supported | Workstation Server |
| Physical Characteristics | |
| Number of Pins | 288-pin |
| Form Factor | DIMM |
| Warranty | |
| Limited Warranty | Lifetime |
| Miscellaneous | |
| Compatibility | Dell PowerEdge Servers: C4130 FC430 FC630 FC830 M630 M830 R430 R530 R630 R730 R730XD R830 R930 T430 T630 Dell Precision Workstations: R7910 T5810 T7810 T7910 |