Оперативная память DELL 8GB (1X8GB) PC3-12800 DDR3-1600MHZ SDRAM, A7990613
7 672 р.
| STORAGE CAPACITY | 8GB |
| MEMORY TECHNOLOGY | DDR3 SDRAM |
| NUMBER OF MODULES | 1X 8GB |
| MEMORY SPEED | 1600 MHZ DDR3-1600/PC3-12800 |
| DATA INTEGRITY CHECK | ECC |
| SIGNAL PROCESSING | REGISTERED |
| RANK FEATURES | 2RX8 |
| VOLTAGE | 1.35V |
| FORM FACTOR | 240-PIN DIMM |