Оперативная память HP 32GB (1x32GB) 2Rx4 DDR4-2133 CAS-15-15-15 Registered, 728629-B21, 774175-001
17 785 р.
| Brand: | HPE |
| Compatibility: | PC |
| Manufacturer: | Hewlett-Packard |
| Packaged Quantity: | 1 |
| Product Line: | HPE |
| OEM Manufacturer Equivalent Part Number: | HP 728629-B21 |
| CAS Latency: | CL15 |
| Chips Organization: | X4 |
| Data Integrity Check: | ECC |
| Form Factor: | DIMM 288-pin |
| Latency Timings: | 15-15-15 |
| Memory Specification Compliance: | PC4-17000 |
| Memory Speed: | 2133 MHz |
| RAM Features: | Dual rank |
| Registered or Buffered: | Registered |
| Storage Capacity: | 32 GB |
| Supply Voltage: | 1.2 V |
| Technology: | DDR4 SDRAM |
| Type: | DRAM |
| Upgrade Type: | System specific |
| Compatible With: | HPE ProLiant BL460c Gen9 HPE ProLiant BL460c Gen9 Base HPE ProLiant BL460c Gen9 Entry HPE ProLiant BL460c Gen9 Performance HPE ProLiant BL660c Gen9 HPE ProLiant DL120 Gen9 HPE ProLiant DL120 Gen9 Entry HPE ProLiant DL160 Gen9 HPE ProLiant DL160 Gen9 Base HPE ProLiant DL160 Gen9 Entry HPE ProLiant DL160 Gen9 Performance HPE ProLiant DL180 Gen9 HPE ProLiant DL180 Gen9 Base HPE ProLiant DL180 Gen9 Entry HPE ProLiant DL180 Gen9 Storage HPE ProLiant DL360 Gen9 HPE ProLiant DL360 Gen9 Base HPE ProLiant DL360 Gen9 CMS HPE ProLiant DL360 Gen9 Entry HPE ProLiant DL360 Gen9 Performance HPE ProLiant DL380 Gen9 HPE ProLiant DL380 Gen9 Base HPE ProLiant DL380 Gen9 Entry HPE ProLiant DL380 Gen9 High Performance HPE ProLiant DL380 Gen9 Performance HPE ProLiant DL380z Gen9 HPE ProLiant DL560 Gen9 HPE ProLiant DL560 Gen9 Base HPE ProLiant DL560 Gen9 Entry HPE ProLiant DL560 Gen9 Performance HPE ProLiant DL580 Gen9 HPE ProLiant DL60 Gen9 |