Оперативная память Micron 8GB MT36HTF51272PY-667E1
4 952 р.
| GENERAL INFORMATION | |
| MANUFACTURER | MICRON |
| MANUFACTURER PART NUMBER | MT36HTF51272PY-667E1 |
| PRODUCT NAME | 4GB DDR2 SDRAM MEMORY MODULE |
| TECHNICAL INFORMATION | |
| MEMORY SIZE | 4GB |
| MEMORY TECHNOLOGY | DDR2 SDRAM |
| NUMBER OF MODULES | 1 X4GB |
| BUS SPEED | 667MHZ DDR2-667/PC2-5300 |
| ERROR CHECKING | ECC |
| SIGNAL PROCESSING | REGISTERED |
| CAS LATENCY | CL5 |
| PLATFORM SUPPORT | PROLIANT SERVER |
| PHYSICAL CHARACTERISTICS | |
| FORM FACTOR | 240-PIN DIMM |
| SHIPPING DIMENSIONS | 2.00 (HEIGHT) X 7.00 (DEPTH) |
| SHIPPING WEIGHT | 0.20 LB |